Bilgilendirme! İlk 100 sipariş alımı 07.10.2022 20:30 itibariyle başlayacaktır. Instagram üzerinden takipte kalın. @imeiuzatmacom

IMEI Uzatma


Sizin için en uygun imei uzatma, geçici imei kaydı ve diğer hizmetleri imeiuzatma.com'da bulabilirsiniz. Oturduğunuz yerden yurtdışı cihazınızın süresini uzatmak için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmetleri İncele

Ülkemizde her gün internette onlarca kişi yurtdışı telefonlarının kullanım süresini uzatma konusunu arıyor. Siz de bu sayfaya geldiğinize göre o kişilerden birisi olabilirsiniz. Yurtdışından cep telefonu getiren telefon kullanıcıları için süreli imei uzatma hizmeti sunuyoruz. Web sitemizdeki formu kullanarak uygun fiyatlarla telefonunuzun kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Yurtdışında Gelen Telefonlar Kaç Günde Kapanır?

Yurtdışından gelen tüm telefonlar ülkeye girişten itibaren 120 gün yani 4 ay sonra kapanmaktadır. Telefonları kapandıktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz ancak sim kartınız şebeke almayacaktır. Telefonunuzun arama fonksiyonu çalışmayacak ve mobil veri internetinizi kullanamayacaksınız.

Telefonumun IMEI Numarasını Nasıl Öğrenirim?

IMEI numaranızı öğrenmek için telefonunuzdan *#06# numarasını tuşlayıp arayın. Eğer cihazınız tek sim kartı girişliyse 1 tane, çift sim kartı girişliyse 2 tane 15 haneli IMEI numaranız ekranda çıkacaktır. 

iPhone IMEI Numarası Öğrenme

iPhone cihazlar için alternatif olarak Ayarlar sekmesinden IMEI numaranızı görebilirsiniz. Bunun için Ayarlar > Genel > Hakkında sayfasına gidip sayfanın en altına inin. 15 haneli IMEI numaranızı göreceksiniz. 

2022 IMEI Kayıt Ücreti Kaç TL?

Türkiye’ye yolcu beraberinde getirdiğiniz yurtdışı telefonları kapandıktan sonra açtırmanız için ödemeniz gereken harç tam 2732 TL. Bu ücret 2021 yılında 2006 TL, 2020 yılında ise 1838 TL idi.

Ancak imeiuzatma.com’u kullanarak çok uygun fiyatlarla imei uzatma işlemi yapmak mümkün. Üstelik işlem yapmak için oturduğunuz yerden kalkmanıza bile gerek yok. Tüm işlemler imei numaranız ile yapılmaktadır. 

Yıllara Göre IMEI Kayıt Harç Ücretleri

Son 10 yıllık harç ücretlerindeki değişimi aşağıdaki tablodan görebilirsiniz. Son 5 yıllık zam oranı tam tamına %1733.

YILKAYIT ÜCRETİ (TL)
2012100 TL
2013115 TL
2014119.5 TL
2015131.5 TL
2016138.5 TL
2017149.2 TL
2018500 TL
20191500 TL
20201838,7 TL
20212006,2 TL
20222732,4 TL

Yurtdışı Telefonum Kapandı! Ucuza Nasıl Açtırabilirim?

İmeiuzatma.com sayesinde çok uygun fiyatlarla telefonunuzun kullanım süresini arttırabilirsiniz. Cihazınız süreli olarak açılır ve tüm fonksiyonları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik sadece 1 gün içerisinde. 

Bu İşlem Yasal Mıdır?

Evet, bu işlem yasaldır. Biz sizin telefonunuzun süresiniz uzatmak için danışmanlık yapıyoruz. Sizin telefonunuza erişmeden sadece IMEI numaranız ile 24 saat içerisinde telefonunuzun süresini uzatıyoruz.

Telefonumu Getirmem Gerekiyor Mu?

Hayır, telefonunuzu getirmeniz gerekmiyor. Tüm işlemler uzaktan yapılmaktadır. Oturduğunuz yerden sadece IMEI numaranızı bize veriyorsunuz ve biz sistem üzerinden işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kullanıcılar için çok güvenli bir yöntemdir. 

Nasıl Açtırabilirim?

imeiuzatma.com’a kayıt olduktan sonra hesabınıza para yükleyin ve https://www.imeiuzatma.com/siparis sayfasına gidin, IMEI numaranızı yazın ardından siparişi verin. Tüm işlemler bu kadar. Size verdiğimiz sipariş takip kodu ile cihazınızın açılıp açılmadığını görebileceksiniz. Telefonunuzu açtırmak işte bu kadar basit!

Size nasıl ulaşabilirim?

Mesai saatleri içerisinde sitemizdeki canlı desteği kullanabilirsiniz veya istediğiniz zaman WhatsApp hattımızdan bize yazabilirsiniz. Size yardımcı olmak için her zaman hazırız!

Yurtdışı iPhone veya Huawei Cihazlara IMEI Uzatma İşlemi Yapılabilir Mi?

Evet, sitemiz üzerinden marka veya model farketmeden tüm cihazlar için imei uzatma işlemi yapabilirsiniz.

 

IMEI UZATMA Avatar
IMEI UZATMA
Paylaş: